SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ekstra banesa ne Lagjen e spitalit
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen e spitalit, kompleksi ''Vëllezrit Asllani''. Banesa gjendet ne katin 5.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Shpajz, koridot
- Banjo, wc si dhe
- Ballkon

Çmimi: 800 Euro m2

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »