SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE VISIONI NË FERIZAJ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA PREJ 67M2 TE VISIONI RR,.E VAROSHIT NË FERIZAJ , BANESA GJINDET NË KATIN E 2 TË BANIMI DHE POSEDON SALLON DHE KUZHINË,NJI DH. GJUMI, BANJO , BALLKON,BODRUM DHE OXHAK. NDRTIMI I RI DOK OK PRES BLERS SERIOZ.
Informata rreth publikuesit
skender
Ferizaj
+38344612089
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »