SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne Rrugen B !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
198221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne "Rrugen B" Mati 1 perballe Viva Fresh ne kompleksin Cima Construction
Banesa ndodhet ne katin e trete me ashensor funksional, ndersa ka ket renditje- dy dhoma fjetje, dhome ndeje me kuzhine te kompletuar, banjo dhe terrase, momentalisht banesa eshte e pa mobiluar por mund te mobilohet ne varesi te kerkeses se klientit, ofrohet edhe per zyre
Per me shume informata na kontaktoni:
-049157113-
(+38349157113) Viber
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Delta
Prishtinë
+38349157113
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »