SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira, Sllovenia Sport rru. ''Trink Smaili .
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e parë, rr. Trink Smaili, afer Hotel Sirus, dhe ka këtë rënditje:
- Dy dhoma fjetje,
- Sallon,
- Kuzhin ndaras nga salloni,
- Ballkon,
- Banjo
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
049246121
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »