SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 40m2 me qira afer Rruga B !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
198227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 40m2 me qira afer "Rruga B" ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta biznesore, lokali ndodhet ne rrugen dytesore te "Rruga B"
Ndodhet ne perdhese, dhe plotson te gjitha predispozitat e nevojshme per sukses ne veprimtarine qe do te operoni
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113
(+38349157113) Viber
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Delta
Prishtinë
+38349157113
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »