SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
198229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Lakrishte kati 15, banesa eshte e renovuar, ka 68m2, 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, 2 ballkona, si dhe terasen siper me 70m2 me mundesi shfrytzimi.
Informata rreth publikuesit
Berat
Prishtinë
045290810
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »