SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat Rruga B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
198244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne Rrugen B mbrapa Qendres Trektare Royal Mall me siperfaqe banesat jon 62meter 89 meter dhe 104 meter dhe gazonjerk 38 meter katror Kompleksi Banesor esht ndertim e siper dhe perfundon ne vitin e ri 2019 Ndertesa esht 5 katshe dhe ka 4 Lifa Ndertesa esht shum cilsore me cilësi evropjane dhe me standarte te ndertimit per info tjera lajmeronu ne numrin 045 876 940 ose Viber +37744 427 147

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
045876940
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »