SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Penthouse Mati 1
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
148 m²
ID e produktit :
198245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e mobiluar: PentHouseSallonë kuzhinë 2 dhoma gjumi 1 banjo dhe 3 ballkona ne secilen dhom Banesa ka kete siperfaqe :Banim 92.27 m2Terasa 55.73m2Banesa gjindet ne katin e 8 ne objektin Art Construction 01 ne lagjen Mati 1.Objekti posedon 2 lifta, uje 24h , kamera per hapesirat e perbashketa, mirembajtje, parkun per femije etj.Banesa eshte me flete poseduese dhe mund te perkthehet ne kadaster menjehere.Cmimi sipas marreveshjes. Per info shtes kontaktoni ne 045 876 940 ose viber +37744 427 147

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
045876940
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »