SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Bregun e Diellit te Qerimi 2
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit, perballe furres Qerimi 2, Objekti Puhiza. Banesa gjindet ne katin e 3te, ka 60m², eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»Dhome gjumi
»Ballkon
»Banjo
»Koridor
Cmimi 250euro i padiskutueshem.
Leshohet vetem per familjare.

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »