SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ocazion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
178 m²
ID e produktit :
198253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen dardania (ish jaglenic) ne qytetin e prizrenit shtepia eshte 3 Kate she ka pamje panoramike te qytetit shtepia ka instalimet e rrymes ujit ,kanalizimeve dhe te ngrohjes qendrore shtepia eshte e re e sapo ndertuar te gjithe te interesuarit te na kontaktojn

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genti
Prizren
049218210
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »