SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 70m2 me qira në lagjen Ulpiana
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
198256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 70m2 me qira në lagjen Ulpiana
Lokali gjendet në Ulpianë afër Tregut dhe afër objektit Beni Dona, është I gatshëm për shfrytëzim dhe është në katin përdhesë.

ID: T50065

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »