SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 4 DHOMESHE PRANE SHKOLLES PAVARESIA MAT1
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet prane shkolles fillore Pavaresia
Eshte e finalizuar dhe e gatshme per mobilim
ndertimi eshte me standard te larte dhe me rregullesi te plote
Ka 115m2, dhome e dites me kuzhine dhe ballkon, tri dhoma gjumi, depo, banjo, wc, paradhome e madhe
Organizimi i baneses eshte mjafte i mire
Shiqon fiks kah lindja e diellit dhe pamja para ndertese eshte plotesisht e hapur
Shkolla fillore dhe qerdhja e femijeve eshte prane nderteses ku gjendet banesa. Ambulanta eshte perballe baneses.

Çmimi eshte 85000 euro
Mund te shihet ne çdo kohe
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »