SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 4 DHOMESHE NE MAT1 KATI 6
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
198259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e gjashte (dhe te shtate)
Ka siperfaqe prej 102m2.
dhome e dites, tri dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon
Perfundon ne fund te ketij viti
Ndertimi eshte me standard te larte
Eshte prane rrethrrotullimit dhe rruges kryesore te Mat1 qe lidhet me rrugen C dhe rrugen A.

Çmimi eshte tejet i mire 63000 euro
Mund te shihet ne cdo kohe
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »