SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GARSONJERA 32m2 MAT1 AFER RRUGES B KATI PARE
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
198260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsonjera eshte ne katin e pare
Ndertimi eshte modern
Ka nje dhome me kuzhine dhe ballkon
Ka banjo te madhe

Çmimi i fundit 24000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »