SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne breg te diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
198274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IPET BANESA ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT PERBALLE BANESAVE TE BARDHA TEK OBJEKTI I "POZHEGU BROTHERS" KATI I PARE , E MOBILUAR, 59 M2 UJE 24 ORE. VEND I QETE DHE I PERSHTATSHEM PER BANIM OFOHET VETEM PER QIFTE OSE FAMILIAR. OFROHET EDHE PER MERGIMTAR - PER AFAT TE SHKURTER

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »