SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent - shitet banesa ne Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
198275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në rrugën Shpëtim Robaj, mbrapa shkollës normale "Gjin Gazulli".

Banesa përmban dhomën e ndejës me dalje në ballkon, kuzhinë, tri dhoma gjumi (dy prej tyre me dalje në ballkon), banjo, bodrum dhe garazhë.

Banesa është e pajisur me rezervar të ujit individual (edhe pse nuk ka reduktime te ujit) dhe poashtu me nxemje qëndrore (pelet). Ka një pamje fantastike dhe gjendet në një lagje shumë të qetë dhe me ajr të pastër. Parku i Gërmisë gjendet vetëm 5 minuta larg nga banesa.

Transporti publik (Autobusi 4,5) gjendet 2 minuta larg banesës.

Cmimi 65,000 pa mobiluar
Cmimi 73,000 mobiluar
Informata rreth publikuesit
Miranda
Pristina
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »