SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-Shitet banesë 70 m2, Dukagjini Residence, Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '19
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE banesë 70.62 m2, në "Dukagjini Residence"-Prishtinë

__
Nëse jeni adhurues i energjisë diellore, banesa 70.62 m2 është zgjedhja ideale.

Me pamje të hapur nga "Unaza qëndrore e Prishtinës" dhe me orientim jug-perendim, banesa ka vendosjen më të mirën në objekt.

Banesa 70.62 m2 gjindet në katin e 3 (tretë) të banimit dhe ndahet në: sallon me kuzhinë, 1 (nje) dhomë gjumi, banjo, depo, ballkon. Vlenë të ceket që te gjitha dhomat kanë pamje të hapur me orientim në jug-perendim, ku drita natyrore nuk mungon.

__
Të gjitha muret në brendi, që ndajnë hapësirat e dhomave mes vete do të jenë të punuara si “sandwich” mure të trashësisë cca 12 cm, me pllakë të dyfishtë dhe izolim zanor të mjaftueshëm.

__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Pema Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Prishtinë
+37745610444
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »