SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '18
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
198287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Ne gjendje te shkelqyre dhe i gatshem per perdorim.
-Lokali gjendet 300 metra larg ish shkolles teknike ne Prishtine .

NR KONTAKTUES : 044 - 834 - 406
Informata rreth publikuesit
Fitim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »