SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira banesa gasoniere ne Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa gasoniere ne Lagjen Ulpiana, afer AAK. Banesa gjendet ne katin 2 dhe eshte komplet e mobiluar.

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »