SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes troje ne Drenas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
198301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes troje ne Drenas me cmim te volitshem.Zona tashme eshte populluar, dhe jane ndertuar tri shtepite e para. Ipet leja per ndertim nga departamenti i urbanizmit. Perkthimi menjehere.Trojet jane afer qendres se qytetit, afer autoelektricistit Te Ismeti, me infrastrukture komplete. Cmimi sipas marreveshjes.Tel: 044/194-122,
049/615-528.
Informata rreth publikuesit
Shkëlzen
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »