SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 52m2 në shitje te Qafa.
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim i vjetër dhe gjendet te Qafa përballë kompanisë së sigurimeve “SIGURIA”.
Banesa ndodhet në katin e IX-të dhe ka ngrohje qëndrore me TERMOKOS.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »