SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Mati 1 , "rr.Muharrem Fejza"📌
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
198304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Mati 1 , "rr.Muharrem Fejza"📌
Banesa eshte ne katin e 9 , ka siperfaqe prej 80m2 me kete
renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Cmimi i baneses eshte 60.000euro✅i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
📞044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
📧E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »