SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60m2 me qira në Dardani te Santeja.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Dardani te Santeja mbrapa Albi Market.
Banesa ndodhet në katin e 8-të dhe është e mobiluar sic shihet në foto (përvec sallonit pjesa tjeter është tërësisht e mobiluar). Banesa posedon ashensor me kartelë dhe ngorhje qëndrore me TERMOKOS.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »