SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Emshir(Kalabri) rreth 200 metra afer Gardenit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
198315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Emshir(Kalabri) rreth 200 metra afer Gardenit
Lokali posedon një siperfaqe prej 80m2
Lokali gjendet në një vend të pershtatshem per shum lloj veprimtar biznesore
Lokali posedon banjo dhe parking per vetura

Cmimi 400 euro
Code 10227
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »