SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I te Rruga B me siperfaqe prej 64.5m2
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
198316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I te Rruga B me siperfaqe prej 64.5m2
Lokali posedon dokumentacion te rregullt
Lokali është i pershtatshem per shum lloj veprimtari dhe posedon një infrastruktur moderne

Cmimi 1550 m2
Code 20133
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »