SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen (në kuader te shtepis me hyrje te veqant) me qera në Lagjen e Spitalit te shkolla "Pavarsia"
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
198318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen (në kuader te shtepis me hyrje te veqant) me qera në Lagjen e Spitalit te shkolla "Pavarsia"
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Dhomë
*Kuzhinë
*Koridor
*Banjo

Cmimi 180 euro
Code 10228
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »