SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 604/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
198323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje ne shtepi e cila gjendet ne Gjilan , ne Rrugen Qarkore (afer kolegjit FAMA)
Shtepia eshte 2 kateshe , dhe ka 200 m2 .
Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim .
Shtepia posedon ;
Sallon-Kuzhine , 3 Dhoma te gjumit , 2 Banjo dhe nje Garazhe 70 m2.
Shtepia se bashku me oborr ka 3.5 ari.

Cmimi per kete shtepi eshte ; 125.000 Euro.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »