SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me Qira ne Tokebashqe - 300 Euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
198324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i shtepise me Qira ne TokeBashqe, afer shkolles Gjergj Fishta. Gjendet ne katin e 2-te dhe ka hyrje te veqant. Kati ka 120 m2.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo / Wc
2 Ballkona
Koridor

Qmimi: 300 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »