SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qira perball HOTEL GRAND per studente ose Qift
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
198340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesen me qira në qendër afer hotelit Grand . Banesa gjendet në katin e parë (I).Banesa eshte e mobiluar dhe ka keto renditje:

- Sallon
- Kuzhine
- 2 dhoma te gjumit
- banjo

Banesa leshohet per Qift ose per Femra *(studente)

ka dhomen e ditës, dy dhoma gjumi , banjon dhe kuzhinen.

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »