SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani Kurriz Kati 2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa ne Dardani perkatsisht te banesat e gjelberta Kati 2 , banesa eshte e mobiluar dhe ka keto renditje:

- Sallon kuzhine
- 3 dhoma te fjetjes
- depo

Banesa eshte e pershtatshme per familjar

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »