SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT ! Shitet Trualli në Veternik !
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '20
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
198368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ka një lokacion tejët të përshtatshëm për jetesë, ku ka afër qendra tregtare të ndryshme,shkolla të ndryshme etj.Trualli ka një siperfaqe prej 4 Ari (400m2),dhe posedon infrastrukturen e plotë si ujë,kanalizim,rrymë,asfalt.ndriçim rrugor etj.Trualli posedon të gjithë dokumentacionin e nevojshëm.

Çmimi : 64.000 € Komplet Trualli (I Diskutueshëm).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »