SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 55m2 me qira në lagjen Lakrishte
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 55m2 me qira në lagjen Lakrishte
Banesa gjendet në lagjen Lakrishte, shumë afër Prime Residence në kompleksin e ndërtuar nga kompania Tregtia, është tërëisht e mobiluar dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
1 Dhomë gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 Ballkon;
1 Koridor;
**Banesa lëshohet me qira vëtëm për ndërkombëtarë

ID: T00250

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »