SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10Ari truall ne Hajvali
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '21
ID e produktit :
198375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10Ari truall ne Hajvali

Trualli posedon 10Ari e 25m, si dhe shtepin .

çmimi:140.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »