SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Emshir_3+1
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Kalabri/Emshir, te banesat e Arabve, gjendet ne katin e 8-te, eshte komplet e mobiluar, 100m2
Banesa posedon:
- 3 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 700euro/m2

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 393 777
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
044 393 777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »