SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Dardania 300euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Dardania, rr. Bill Clinton ne katin e 3-te pa lift. Ka siperfaqe prej 100m² dhe eshte e mobiluar.
Posedon:
»Sallon
»Kuzhine me trapezari
»2 dhoma gjumi
»Koridor
»Ballkon
»Banjo
Cmimi 300euro

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »