SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 67m2 me qira ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
198383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 67m2 me qira ne lagjjen Ulpiana perball AAK-se.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk posedon lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Ngroje qendrore me rryme
-Klim
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »