SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 100m2 ne shitje te "Lesna" ne Kalabri cmimi 75.000 euro
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
198390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Kalabri, te Kompleksi "Blerti" ndertim i "Lesnes", kati i gjashte, me siperfaqe prej 99,5m2, ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-wc dhe
-ballkon.

Cmimi eshte 75.000 euro.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »