SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE PRISHTINE (KODI; 605/18 )
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Prishtine , te Muhaxheret.

Banesa eshte ne katin e 7-te , dhe ka 94 m2 . Banesa posedon;
Sallon me kuzhine , 2 dhoma te gjumit , banjo , wc , ballkon , shpajz.
Banesa eshte me pamje nga qendra e qytetit.
Eshte ne ndertim e siper , perfundon ne Dhjetor te vitit 2019 .
Cmimi per kete banese eshte 95.000 euro , pagesa behet 30.000 cash (ne dore), ndersa pjesa tjeter nga 2000 euro ne muaj.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »