SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE PRISHTINE (KODI; 606/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
ID e produktit :
198394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje toke e cila gjendet ne Prishtine , ne lagjen “Prishtina e re “.
Toka eshte 17 ari , ka leje per ndertim te larte , gjithashtu ka edhe fleten poseduese.

Cmimi per kete toke eshte 6500 Euro per ari.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »