SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
198399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane c5 hyrja II nr,9

Banesa ka sallon kuzhine dhe dhome gjumi , banjo dhe teras.

Me pamje nga fontana dhe nga Posta madhe/
Eshte me nxemje qendrore

Afer market "Beni Dona".
Banesa eshte e pershtatshme per student apo punetor, I ka 6 shtreter.

Banesa eshte duke u renovuar , eshte e lire ne fillim te shtatorit

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »