SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira Shtepia 4 katëshe me 400m2 Taslixhe 1
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
198402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira shtepia e re në lagjen  Taslixhe 1 (të Tokbahqja, afër Poliklinikës Xhinolli ), me sipërfaqe 400m2, shtepia ka 4 kate , garazh për dy vetura, po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore, ka uje 24H, e punuar me dekorime dhe me drita ekstra ndriquese, shtepia leshohet pa mobile, vetëm  kuzhina është komplet edhe banjot,ka pamje që shihet ne dy anët Prishtina.

KATI  Përdhes ka: sallonin , kuzhinë të ndar me trapezari, 1 banjo, ballkon dhe korridor.
KATI 1-rë, ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 1 dhomë të gjumit, dhomë pune, banjo, 2 ballkona dhe korridor.
KATI 2-të, ka 3 dhoma gjumi, 1 banjo me xhakuzi, ka korridorin, dhe ka 1 ballkon.
KATI 3-të  ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo , 1 ballkon , korridor.

Çmimi: 2100€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »