SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira ne qender te Prishtines.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
198405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne qender te Prishtines.


Banesa ka 40m2 dhe posedon kete renditje:


Dhome gjumi
Kuzhine
Banjo.
Ballkon
Banesa gjithashtu posedon ashensorin.


Lokacioni: Kompleksi BENI DONA 2 (Lakrishte-Pejton) perballe BILL CLINTONIT.

Çmimi: 250 Euro
Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +38349445506
+38349445506 Viber
+38349445506 Whatsapp


E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
049445506
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »