SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
198410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Lagjen Kalabria (Emshir), banesa gjindet te kullat e arabve, kulla 4 ne katin e 5, e gjitha e mobiluar dhe e gatshme per banim, 85m2.
Leshohet per Familjar , Studenta ose Studente
Banesa ka keto renditje:
Sallon
Kuzhine
2 dhoma t gjumit
Banjo
2 ballkona

Verejtje: Banesa eshte e lire ne fillim te Shtatorit

Ju mirepresim

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »