SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Kalabri , kompleksi "Blerti"
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Kalabri , kompleksi "Blerti"
Banesa eshte ne katin e 6 , ka siperfaqe prej 99.5m2 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Wc dhe
-Ballkon

Cmimi i baneses eshte 75.000euro i negociueshem

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »