SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË komode në Veternik - Prishtinë 82.39m²
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '20
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA Komode në Veternik - Prishtinë, rruga Kryesore e Veternikut dhe rruga Dervish Hima. Kati i parë. Sipërfaqja (82.39m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Korridor

- 2 Banjo

- Ballkon

Banesa është e pa mobiluar

SIGURIA
Sigurim fizik
Mure rrethuese
Lagjja nën mbikqyrjen të kamerave
Hyrja në secilin bllok me kartela, Interfon, mirëmbajtje.

HAPËSIRA GJELBËRUESE DHE KREATIVE
Mbi 70% hapësirë gjelbëruese
Kendi lojrave të fëmijëve
Fontana për freskinë e lagjes
Pishat - për ajër më të paster dhe shëndet më të mirë për banorët
Qasje në rrugë kryesore në të dy anët.

NDËRTIMI ME KUALITET SHUMË TË LARTË
Pëlhura masive të betonit
Kualitet shumë i lartë i materialeve ndërtimore
Parking i jashtem si dhe parking nëntokësore
Gjenerator për ndiqim të përbashkët dhe lifta.

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »