SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 177 m2 Rruga B ( Royal )
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
177 m²
ID e produktit :
198424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shes banesen 177m2 ne rrugen B.
- Kati II
- Banesa posedon:
- Në total banesa ka 177 m^2 të ndara në:
-Qendrim ditor me kuzhinë
-Dhomë e pritjes
-Dhoma për fëmijë, tri gjithësej (dy djem dhe një vajzë)
-Dhomë e prindërve më banjo të veçantë!
-Banjo e vogël
-Banjo e madhe
-Shpajz
-Dy ballkone
-Korridor
-Depo dhe autoparking në bodrum!
- Banesa eshte super e mobiluar

- Çmimi: 190000€
- Tel/ 044101311 / 045560960
- Agjensioni Premium -
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »