SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira,Adressa: rr."Tirana",Lagj,Pejton,Kompleksi Ramiz Sadiku,Kati i 9-të,nr93.Banesa ka 100m2 ,posedon 2 dhoma të gjumit,2 Banjo,Sallon,Kuzhinë,depo,dhe 2 ballkone.Monitorim 24/7 nga kamerat e siguris dhe sigurimi fizik tek hyrja e kompleksit.Mundësohet qasje në rrjetin e ipkos dhe Kujtesës.Posedon ngrohje nga ngrohëtorja e qyretit Termokos.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Musë
Pristina
049 568 968/ +383 49 568968
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »