SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa me qira ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
198446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qira ne lagjen Dardania , Banesa eshte e renovuar komplet dhe e mobiluar..
Preferohet per familjar .

Banesa ka keto renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome te fjetjes
- Banjo
- 2 Ballkona

Verejte: Nese kemi ndonje familje te interesuar dhe e bjeme kontraten per 2 vite, te gjitha mobiljet ne banese nderrohen dhe porositen te gjitha te reja .

Ju mirepresim.

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.
Tel. 045 677 134 / 045 539 511 Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »