SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 2 banesa ne mat 1 me siperfaqe 53m2
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '19
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
198448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa ne lagjen mat 1 ne kompleksin Mab projekt, kati 5 dhe 6, siperfaqet 53m2, renditja, dhom neje me kuzhin, dhom gjumi, ballkon, banjo, çmimi 36.000 € 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »