SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70m2 me qira në lagjen Lakrishte
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 70m2 me qira në lagjen Lakrishte
Banesa gjendet në lagjen Lakrishte, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Tregtia (afër Prime Residence), është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
2 Dhoma gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
2 Ballkona;
1 Koridor;

ID: T00252

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »